GABINET PSYCHOTERAPII

Nie ma dwóch identycznych przypadków

Anna Pańczak

Nazywam się Anna Pańczak. Jestem psychologiem, psychoterapeutą psychodynamicznym oraz certyfikowanym psychoterapeutą TFP (Transference-Focused Psychotherapy – psychoterapia skoncentrowana na przeniesieniu). Ukończyłam 4-letnią szkołę psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Uczestniczyłam również w szkoleniu z zakresu psychoterapii skoncentrowanej na przeniesieniu (TFP-psychoterapia przeznaczona dla osób z zaburzeniami osobowości) zorganizowanym przez International Society of Transference-Focused Psychotherapy. Obecnie uczestniczę w cyklu seminariów z psychoanalitycznej terapii par prowadzonych przez Mary Morgan i Stanleya Ruszczyńskiego z Tavistock Relationships w Londynie).

Jestem doktorem nauk medycznych i wieloletnim pracownikiem II Kliniki Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej SPSK nr 1. Mam bogate doświadczenie kliniczne i psychoterapeutyczne w pracy z osobami z trudnościami osobowościowymi, zaburzeniami osobowości (m.in. osobowość borderline, osobowość narcystyczna) zaburzeniami nerwicowymi i depresyjnymi oraz z osobami po kryzysie psychotycznym. Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz International Society of Transference-Focused Psychotherapy.

Psychoterapia indywidualna

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży (od 16 r.ż.), jak również terapię par i małżeństw w ujęciu psychoanalitycznym. Psychoterapię prowadzę w języku polskim oraz języku angielskim